Aprīkojums un programmatūra     Diskontētāji
FidPark ļauj attalināti (caur WEB) dzēst vienreizējas biļetes, t.i. atļauj šo biļešu īpašniekiem izbraukt bez maksas. Šādu iespēju var izmantot, piemēram, biroja ēkas nomnieki - atļaut saviem apmeklētajiem jeb darbiniekiem izmantot stāvvietu bez maksas un pašiem segt attiecīgās izmaksas.

Dzēšanu var veikt autorizētie lietotāji, kuru sarakstu izveido Administrators un piešķir tiem lomu „Discounter operator” (skkat. zemak). Lietotāja vārdam jeb uzvārdam ir jabūt nomnieka firmas nosaukumam.

Jebkurā pārlukprogrammā (piemēram, Chrome jeb FireFox) tie var ievadīt FidPark servera IP-adresi jeb domēna vārdu (konfigurēšanu veic Windows sistēmas administratori jeb/un WEB-provaideri), un ievadīt savu lietotājvārdu un paroli. FidPark servera IP-adresei (ports 80) caur ugunsmūri ir jābūt pieejamai visiem nomniekiem.

Talona numuru var ievadīt manuāli, jeb izmantot svītru kodu skaneri, pēc tam apstiprināt dzēšanu. Dzēšot klienta biļeti, lietotājs, redz iebraukšanas laiku, stavēšanas ilgumu un cenu.

Pēc atlaides piešķiršanas tiek izdarīts ieraksts sistēmas notikumu žurnālā, kur atrodas pilna informācija par to, kad un kādi lietotāji ir piešķīruši atlaides un par kādu summu. Administrators var izveidot dzēsto biļešu atskaiti (piemēram, par pedējo mēnesi) ar informāciju par kopējo dzēsto summu, ko ir dzēsis katrs nomnieka lietotajs. Šī atskaite var tikt izmantota norēķiniem ar nomniekiem par stāvvietas izmantošanu.